Cassie & Lizzy v akci - Prázdinový cvokhouse

28. října 2012 v 12:59 | Cassie & Fran |  Parodie a jiné šílenosti
Naprosto hustodémonskykrutopřísná kravina mimořádného kalibru. Jsem líná opravovat chyby - ale to jsem nedělala ani předtím.

Napsáno: Srpen 2010
Délka: Střední
Spoluautorka: Fran
Poznámka: Bez korektury, psáno v brzkých ranních hodinách a ponecháno v podobě, ve které jí naše ICQ vyplivlo
Poznámka č. 2: Fran, která je spolupachatelkou povídky už přezdívku "Lizzy" opravdu nepoužíváJednoho prázdninového odpoledne se rozhodla Cassie, že navštíví svou kamarádku Lizzy, která ale bydlí v sousedním Zapadákově. Proto Cassie sedla na flašku rumu a rozlétla se směr Lizzino obydlí postavené z bláta a kamení. Lizzy mezi tím poctivě rozšiřovala svůj harém, když ale přilítla Cassie schovala všechny do skříně. Nabídla jí posezení na pozlacených židlích, které ukradla Gottovi ze sklepa. Nabídla jí colu, fantu nebo třešňový čaj s vanilkou a mátou. Cassie si vybrala obyčejnou Coca colu a k ní si vzala jako zákusek pár vařeček. Sledovala zvláštní židle a pak ji napadlo, že by mohli debatovat o nesmrtelnosti chrousta. A tak se podívala na Lizzy, která když Cassie dumala nad tím, nad čím budou spolu dumat nenápadně vytáhla ze skříně Mayu a *cenzura*… S úsměvem se vrátila ke Cassie a nabídla jí vlastnoručně upečený bublající experiment, ze kterého vyzařovala přímo ďábelská aura. Cassie do něj opatrně zabořila lžíci.

"Páni to je dobrý, mohla bys to používat jako lepidlo."nadšeně zahalekala Cassie a začala slepovat stránky jakéhosi komixu, který se válel Lizzy na stole. V tom se však ozvalo bušení na dveře a dovnitř vešla…Tedy vešel Justin Bieber a spustil Oh baby, baby… Oboum dvoum se velmi zvedal žaludek a po chvíli plné mučení se Lizzy vzchopila a řekla Cass ať jí podá něco čím může Justina Biebera umlátit. Cassie jí podala plácačku na mouchy, jenže Justin byl "odolný" a jenom brečel, nestalo se mu nic horšího. Jenže pak se najednou podíval Lizzy do očí a stalo se cosi velmi, velmi, velmi podivného. Justin Bieber vykřikl větu, na kterou nikdy Lizzy ani Cassie nezapomenou.

"Miluji tě, z celého srdce, vezmeš si mě?" "Strč si to do tvé nechutné zadní partie a už nehul! Já mám dost svejch chlapů!" Ze skříně vylezl celej její harém a s rozzuřeným výrazem se vrhli na Biebera který nasadil soprán až popraskala všechna okna a skleničky,Lizzy ruply brejle a to ji rozbrečelo tak všichni nechali Biebera být a začali jí utěšovat; Maya jí podal kapesník, Takeru jí objal a Aggy jí začal zpívat českou hymnu, samozřejmě japonsky. Opět se dveře rozlétly do kořán. Tentokrát v nich stál Ian Somerhalder a Cassie omdlela, začala se plazit k jeho nohám a vzdychat jeho jméno. Když se ale podívala Ianovi do očí a ozvalo se hlasité prásk a před ní stál "Vojelák". Cassie zavřeštěla popadla tatarku helmanz a polila ho od hlavy až k patě. Vojelák se vypotácel ze dveří a zdrcená Cassie hledala podporu u Lizzy, kterou už opustil harém a zalezl zpět do skříně. Lizzy jí popleskala po zádech a ze svojí další skříně vytáhla živého Iana který se ke Cassie otočil a řekl: "Veselé velikonoce!"a pak omdlel. Cassie hned prokoukla Lizzy, že tam Ianka držela pod vlivem omamných látek. Ian byl tak mimo, že se to ani nepokoušel potvrdit. Najednou se ozval nepříjemný ječivý hlas, který mluvil k Lizzy. Byla to její milá maminka.

"Ve jménu božím Lizzy Hildegardo otevři, musíme si promluvit o tvé budoucnosti." Lizzy zděšeně popadla Iana za flígr a hodila ho do skříně kam následovně strčila i Cassie, které byla přítomnost těch x kluků docela nepříjemná a připadala si jako v konzervě, přesto však mlčela. Dovnitř vešla matka Lizz,ale nenašla nic protože si spletla dveře.

Byla v bytě Zacka Efrona, který si právě depiloval nohy. Lizzy si oddechla a začala postupně ve skříni hledat Cassie, která zapadla mezi ostatní haraburdí. Cass slyšela jenom jak si Lizzy mumlá "Harry Potter, to není ono. Robert Pattinson taky ne. Edward Cullen - jé ani jsem nevěděla, že tu ještě jsi... Ale to taky není ono, á Cassie mám tě - jé to nejsi ty to je moje včerejší večeře." Nakonec chudáka Cass našla. Cassie byla mírně omlácená a navíc trošku přiotrávená protože měla celou dobu pod nosem fusekle Ozzyho Osbourna, který sem kdysi v časech dávno minulých zabloudil a zapomněl se vrátit.Cassie se sebrala ze země a řekla:

"No ty kráso, to byl ještě lepší zážitek než když mi na hlavu vykydla sýrovou omáčku Anglická Královna,"radovala se Cassie a tlemila se až podezřele nahlas. "Heelé, ty máš dvě hlavy, ty jsi určitě… Drááááčééék onivááááččééék"huhlala Cass a smála se jako blázen. A sakra...řekla si Liz.

"Hele Juri,že tys jí tam něco šlehnul?!" Juri nepatrně přikývne a začne se kolem Lizzy ovíjet jako liána... Lizz vrazí do náruče Cassie Toma Feltona a jde se pomalu zbavit Yuriho,který je přesvědčený o tom,že je v nebi a pokouší se všemožné vzlítnout Cassie se podívá na Toma Feltona a praští ho do hlavy mrkví.

"Ty zlej parchante, chtěl jsi aby Harry chcípnul. Jsi Drácolína Malfoyová já to vím, já jsem totiž spider vepř!"zachrochtá vesele Cass a po čtyřech se belhá k Lizzy a Jurimu, postaví se na dvě a najednou dostane záchvat smíchu a ohodí slinami celého Juriho. Cassie se vyděšeně podívá na Lizzy a začne jí dávat první pomoc... Lizzy se zvedne a začne si zpívat bílou orchidej

"Lizzy proboha, proboha,"začne panikařit a křičí na ty japonský týpky, co tam radši smažej místo aby pomohli jejich majitelce. "Jen bííílou orchidej…Chtěl bych ti dááát"prozpěvuje Lizzy. Cassie neváhá a vrhá se zpět s kýblem vody, kterým zmáčí Lizz od hlavy až k patě. V tom se na ní vrhne Lizzyin harém a vyrve jí kýbl z ruky. Začnou něco japonsky hulákat a seběhnou se k Lizzy,všichni se shluknou okolo ní a začnou jí všemožně sušit oblečení. Maya se rozbrečí, protože je slabá nátura... Zase se otevřou dveře a vejde Voldemort.

"Do háje - to sem furt někdo bude lízt?"vyskočí naježená Lizzy a nenávistivě se podívá na Voldemorta. Cassie panikaří. Lizzy něco zaječí japonsky a najednou všichni začnou na Voldemorta házet tuříny, hlávkové saláty a celery. Voldemort se otočí, odplachtí a vítr za ním zabouchne dveře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama