Plíživá tma (Harry Potter)

28. října 2012 v 12:18 | Cassie |  FanFiction
FF na moje oblíbené téma. Co víc dodat? Kdo uhodne v prvním odstavci hlavní postavu, ten dostane zlatého bludišťáka!

Napsáno: Listopad 2010
Délka: Krátká
Téma: Harry Potter

Plíživá tma

Žena zahalena v kápi procházela ztemnělou ulicí a své oči upírala k cíli - k domu, jež stál přímo naproti ní. Příjezdová cesta byla lemována stromy, jejichž zkormoucené větve se natahovaly k nebi jako lidské ruce. Branka téměř neslyšně zavrzala a žena dovnitř proklouzla tiše a neviděna, přesně jako stín.

Skryta pod hávem tmy přešla až k domovním dveřím a vytáhla svou hůlku. Stačilo zašeptat zaklínadlo a dveře se otevřely. V domě byla plíživá tma a všude bylo ticho. Chladné rty se zkroutily do úsměvu, jak žena bez sebemenšího zaváhání vystoupila po schodech nahoru a zahnula napravo. Její kroky neomylně mířily k drobné sedmileté dívence, která poklidně oddychovala na posteli, netušíc co jí čeká.

Žena mávla hůlkou a kolem blonďatého andílka se začaly obtáčet černé tlusté provazy. Děvče ani nestačilo vykřiknout a bylo spoutáno, zmítalo se ze strany na stranu, ale nebylo to k ničemu platné a smrtijedka se jen smála. Mávnutím hůlky zvedla děvče do vzduchu, kde jej přidržovala, než došla do předsíně. Nemusela dlouho čekat a v zámku zarachotil klíč, dovnitř vešli dva lidé; muž a žena, rodiče malé holčičky, členové Fénixova řádu.

Matka padla na kolena, prosíc o život své dcery. Otec vytáhl svou hůlku, ale nestihl ji ani použít, během pár vteřin ležel na zemi mrtev. Žena vzlykala a objímala mrtvé tělo svého muže. Mísil se v ní bolest a smutek nad ztrátou svého milovaného manžela, ale také touha po pomstě. Žena vyskočila a s divokým zavřeštěním se vrhla na smrtijedku - ta však jen líně mávla hůlkou a ukončila její trápení, stejně rychle jako zabila malou roztomilou nevinnou holčičku.

Bellatrix Lestrangeová je všechny dostane - jednoho po druhém a pak už nebude, žádný Fénixův řád, který by - ba i neparně, ohrožoval jejího Mistra.

S krutým úsměvem na rtech přešla přes mrtvá těla a vydala se o dům dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 24. září 2013 v 15:59 | Reagovat

Wow! Bellu miluju, nejvíce kvůli Heleně Bonham Carter a tahle povídka je... Prostě bellovitá! Zlá, krutá a absolutně skvělá! Moc hezká práce! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama