Pouta pro přítelkyni

8. ledna 2013 v 18:40 | Cassie |  Erotické
Moje první tvorba s erotickou tématikou - psáno na přání slečny K.
Asi bych měla napsat upozornění (18+), ale asi by to znělo špatně, když vezmu v potaz, že mě tenhle věk teprve ještě čeká. Takže článek je pod perexem - mimochodem, tohle dílko můžete najít na povidka.cz pod pseudonymem Daniel Lestat Michaelis, kdyby jste na něj náhodou narazili. Uf, tak pokud jste dostatečně velcí úchylové - tak klikněte na celý článek, muhehe.
Pokus o psaní z klučičího pohledu. Hehe.

Napsáno: 7. ledna v pozdnich hodinách/8. ledna v brzkých ranních hodinách.Venku bylo neskutečné horko. Paprsky slunce, které do pokoje pronikaly skrz okno, byly neúprosné a spalující. Moje přítelkyně Emma spala na posteli a namáhavě oddechovala. Byla jen napůl zakrytá letní dekou, kterou měla omotanou kolem sebe, ale jednu štíhlou nožku měla obtočenou kolem peřiny a ruce měla za hlavou. Byla nádherná a roztomilá. K bledé tváři poseté pihami měla potem přilepenou rudou čupřinu vlasů. S úsměvem jsem sledoval, jak se jí občas ve spánku zachvěla oční víčka. Přemýšlel jsem, o čem asi může snít. Napadlo mě, že třeba o mně, což byla velmi vzrušující představa.

Díval jsem se na její nádherné tělo - a to, že nebyla odhalená úplně, způsobovalo, že jsem si musel vystačit jen s představivostí. V hlavě se mi rýsovala představa jejích nádherných pevných ňader, která to, co neměla ve velikosti, napravovala svým tvarem a jemnou strukturou. V životě jsem neviděl libovější prsa, než má moje přítelkyně. Mohl bych je hladit a líbat pořad a to jsem právě chtěl.

Dostával jsem chutě, toužil jsem polaskat její tělo. Na sobě měla jen moji košili a krajkové hedvábné kalhotky. Téměř jsem pod rukama cítil její horké tělo a na krku její dech. Byl jsem už vážně vzrušený a v kraťasech mi již úplně ztvrdnul.
Chtěl jsem ji, okamžitě v onu chvíli.

Tenkrát se ovšem dostavila poprvé jistá představa. Věděl jsem, že moje slečna často navštěvuje stránky, kde si čte povídky se sexuální tématikou, kde velmi často jde o znásilnění. V hlavě mě napadlo, že to možná ve skutečnosti chce a že bych ji mohl velmi mile překvapit, kdybych jí prostě vojel. Ale to mi nestačilo, chtěl bych jednou být ten, kdo si vezme, co chce, ale na druhou stranu jsem ji chtěl řádně potrápit. Byl jsem neskutečně nadržený a chtěl jsem, abych ji dostal do toho samého stavu, ve kterém jsem byl já.

Vstal jsem a přešel jsem k šuplíku, ačkoliv se mi chodilo opravdu špatně. Prohrabal jsem jej a nalezl to, co jsem hledal. Můj kamarád mi kdysi dávno dal k devatenáctým narozeninám opravdu zvláštní pomůcky, ale teď to uvítal, protože jednou z nich byla i pouta.

Vzal jsem je do rukou a prozkoumal mechanismus, cítil jsem se neskutečně, takhle nadrbaný jsem snad nikdy nebyl. Moje srdce tlouklo o překot a tep se mi zvyšoval při pohledu na ni. Spěšně jsem přešel místnost a došel k posteli.
Emm se mírně zavrtěla a tím shrnula peřinu o něco níž, takže jsem mohl vidět, jak se jí rýsují bradavky přes košili a to mě nastartovalo.

Vzal jsem za okraj košile a trhl. Knoflíčky se rozletěly a já spatřil její bělostná ňadra a drobné bradavky. Nejspíš otevřela oči, něco říkala a nechápala, co se děje, ale já byl jako v tranzu - začal jsem jí líbat prsa a přejíždět rukama po těle. Snažila se mě odstrčit, ale já se nenechal a začal jsem ji líbat krk a důlek u klíční kosti, což neskutečně zbožňovala. Tentokrát to na ni nezabralo, byla příliš rozčílená a nadávala.

Nebral jsem na vědomí, jednou rukou jsem jí vzal obě její ruce a druhou jsem na ně přidělal pouta a připoutal jí k topení, které měla za hlavou. Zmítala sebou a snažila se mě odstrčit i bez pomoci rukou, ale to se jí nemohlo povést. A beztak si myslím, že se tenkrát ve skutečnosti ani nebránila plnou silou.
Přitiskl jsem se k ní a třel se svým tělem o její. Šílel jsem, ale nestačilo by mi ji ošukat, musel jsem zařídit, aby to chtěla stejně jako já.

Letmo jsem jí projel přes líce a skončil u ucha, které jsem jemně zkousnul, což jí dostávalo. Její odpor ochaboval. Divoce jsem ji začal líbat na rty a přejížděl jsem jí rukama po podbříšku a přitom jsem se o ni pořád třel.
Dostal jsem se rty k jejím bradavkám, které jsem olizoval a žužlal, ale poté, když jsem jemně zkousnul, ucítil jsem, jak se zachvěla. Tak tohle by se jí líbilo.

Stiskl jsem rukama její pevný zadeček a ona zasténala. Nepřestával jsem ji zasypávat drsnými polibky a sem tam kousnutím. Sám jsem to nemohl vydržet. Rukou jsem jí přejel přes kalhotky a cítil, jak je úžasně vlhká. Stáhl jsem jí kalhotky, takže byla nahá. Opět protestovala, ale já to opět systematicky ignoroval. Sundal jsem si kraťasy a jinak jsem na sobě stejně nic neměl.

Svým penisem jsem se k ní opět začal tisknout a třít v intimních partiích a viděl jsem, jak vzrušením přimhouřila oči. Chvíli jsem pokračoval a potlačoval neskutečnou touhu zasunout. Věnoval jsem se jejímu krčku.

"Lásko…" zašeptala chraplavě a lapala po dechu, její bradavky byly úplně ztvrdlé.

"Copak bys ráda?" snažil jsem se mluvit normálně. Ale můj přerývavý dech na ušním lalůčku ji rozechvěl tak, jako tak.

"Tebe… už si mě vezmi, prosím, prosím…" žadonila absolutně nadržená.

Na to jsem čekal. Pronikl jsem do ní a užil si ten pocit, ona zasténala a prohnula se v zádech. Byla nádherná.
Začal jsem přirážet, nejdřív velmi pomalu, sice mě to mučilo, ale dával jsem si záležet, abych se náležitě třel o její klitoris. Pak jsem divoce přidal a prostě jí šukal. Byl jsem tak vzrušený, že jsem počítal s tím, že se udělám po pár přírazech, ale opak byl pravdou - ona se udělala dřív než já. Škubla kyčlemi a zakřičela moje jméno, což mě dostalo do ještě většího varu a přirážel jsem mnohem rychleji a hlouběji a nebral ohled na to, že ji to mohlo bolet. Po druhé se udělala na stejno semnou, když jsem do ní přímo explodoval.

Svalil jsem se vedle ní a z hluboka oddechoval, byl to nejlepší sex mého života. Po chvíli jsem jí rozepnul pouta a usnul v jejím objetí.

Od té doby patří tahle hra "na znásilění", pouta a provazy do našeho běžného milostného života. Někdy si vyměňujeme různé role a hrajeme hry, je to bezvadné a dokonalé, ale stejně to nemá na onen nečekaný zážitek jednoho letního prázdninového rána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sushi Sushi | 8. ledna 2013 v 21:36 | Reagovat

Tělo ženy, mysl muže. Vážně, měla ses narodit jako kluk :) Ještě teď se celá klepu :D

2 Jeffree Jeffree | Web | 16. ledna 2013 v 12:52 | Reagovat

[1]:  No...já to mám naopak. :DD

Úžasná povídka, promiň, že píšu komentář po tak dlouhé době, ale má lenost je opět nepřekonatelná..:D Ale vážně, nehorázně mě to dostalo, umíš nádherně psát. ^^

3 Martin Martin | E-mail | 17. června 2013 v 23:22 | Reagovat

Ahojky... Daniel Lestat Michaelis tak jsem tě přeci jen po dlouhé době našel.. přečti si mail nebo napiš... číslo jsem ztratil vysvětlení je v mailu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama