Přátelé s výhodami

17. února 2013 v 10:46 | Cassie |  Erotické
Opět jsem byla ukecána k napsání lechtivé povídky (ano, ano, zkrátka jsem moc hodná a píšu povídky na přání). Nevím, co víc k tomu dodat, snad jen, že podobnost s nějakou osobou či událostí je čistě náhodná. Fajn, kecám. Akorát jsem si vylepšila a zdokonalila hlavní hrdinku a posunula děj na vyšší level. Znovu jsem se pokusila o pohled kluka, ale nevím, jak se mi to povedlo tentokrát. Já prostě neumím používat výrazy jak z porna (ne, že bych někdy viděla porno, ale dovedu si to představit) a tak píšu slušně, ale na erotické povídky až moc. No, snad se to aspoň trošku bude líbit. Budu ráda za každý komentář.
Hm, asi nemá cenu psát věkový upozornění. Tak enjoy.
Napsáno: 17. února kolem půl druhé hodiny ranníUsmívala se na mě a já překonával chuť natáhnout se a políbit ji. Raději jsem zase pohled stočil na monitor počítače, kde právě běžel film, ale neměl jsem ponětí, o čem vlastně byl. Měla hlavu opřenou o moje rameno a naše nohy pod dekou se dotýkaly. Cítil jsem její jemnou kůži a hrozně jsem jí chtěl pohladit. Ale bál jsem se - netrpěl jsem nedostatkem odvahy, ale zvláštním respektem k ní. Připadala mi hrozně nevinná.

Veronika. Znal jsem ji asi něco kolem jednoho roku, byla to milá kamarádka. Setkali jsme se poprvé na jedné akci, kde jsme se společně připletli ke stejnému jointu. Už tenkrát se mi vryla do paměti. Nebyla nijak extrémně krásná, ale byla zajímavá a přitažlivá. Její tvář byla něčím neobyčejná, možná to byly kouzelné zelené oči a nebo kontrast bledé pleti a přírodně zrzavých po ramena dlouhých vlasů, ve kterých měla ještě černé rasta copánky. Možná to byl její výraz, tak nevinný a přesto takový nekompromisní. Měla takové zvláštní kouzlo, líbila se mi. Nemluvě o její postavě.

A teď tu po té době ležela vedle mě a sledovala semnou film. Oba jsme byli nezadaní. Párkrát jsme si psali na ICQ o dost nemravných tématech, ale stejně jsem nevěděl, co si sakra můžu dovolit. Byl to už několikátý večer, který jsme trávili u mě doma a já už opravdu chtěl něco udělat, i kdybych jí měl dát jenom pitomou pusu.

Radši jsem zaměstnal svoje ruce a navrhl, že ubalíme další brko. A tak se stalo. Ubalil jsem jointa a šli jsme k oknu ho vyhulit. Venku bylo všude spadané listí a depresivní podzimní atmosféra, která k nám ale nemohla proniknout, protože jsme byli na výletě na Jamajku.

Odpálil jsem a poslal jsem jí. Měla zavřené oči a opírala čelo o okenní rám. Potahovala a já to sledoval fascinován jejím výrazem. Otevřela oči a podala mi špeka nazpět. Naplnil jsem si plíce, naklonil se k ní a poslal jí shot. Naše rty se letmo dotkly a já už v hlavě viděl, jak si jí přitahuju, líbám a přirážím jí ke skříni, při čemž jí sáhám do kalhotek. Téměř jsem se zachvěl. Držela v puse brčko a při hulení přivírala smyslně oči. Cokoliv udělat, pořádně se jí dotknout, políbit ji. Místo toho jsem zkonstatoval kvalitu modelu a ona přikývla. Vrátili jsme se zpět k posteli a já dostal nápad.

"Verčo, co takhle pohodička, v těch džínách se ti asi moc dobře neleží, co?" pousmál jsem se a sledoval jsem její reakci. Nasadila ten svůj nevinný výraz, který mě dodělával ještě víc, zazubila se a odsouhlasila mi to, při čemž jí nepatrně blýsklo v očích.

Sundali jsme si kalhoty a hodili je na zem. Zalezli jsme pod peřinu a Verunka se ke mně přitulila. Bohové, nikdo by nám nevěřil, že se spolu válíme v jedné posteli bez kalhot, ale nic se neděje.

Měli jsme propletené nohy, ale nevěděl jsem, kam s rukama. Nakonec jsem se přece odhodlal aspoň k jednomu kroku - vzal jsem ji za ruku a začal ji jemně hladit. Oplácela mi letmé dotyky rukou a já byl rád, že zatím je v klidu. Ovšem já jsem v klidu nebyl. Ve stavu zhulenosti je každý dotek mnohem intenzivnější než normálně.

Celou svojí bytostí jsem chtěl pokročit na další krok, ale bál jsem se, abych nepůsobil dojmem absolutního hovada, kterému jde jen o šukání. Nechtěl jsem jí vystrašit, chtěl jsem jít pomaloučku na věc. Ale bylo to nesnesitelné. Kdyby se podívala pod peřinu, asi by poznala, že nejsem tak v klidu, jak se tvářím.

Za to já jsem dal ruce pod peřinu a jednu nenápadně na její koleno. Zdálo se mi to nebo se zachvěla? Tím si nejsem jist. Pomalu jsem jí prsty přejížděl po noze a užíval si jemnost její kůže. Naklonil jsem hlavu a dotkl se rty jejího ramena. Dal jsem na něj drobnou pusu. Byl jsem nervní, ale také pěkně nadržený.

Myslím, že se mírně chvěla a kousala si ret, při čemž nezapomínala sledovat film. I když kdo ví, jestli to nepředstírala stejně jako já a nepřemýšlela nad úplně jinými věcmi. Ačkoliv je to pravděpodobné, protože pak udělala naprosto nečekanou věc.

Otočila ke mně hlavu a podívala se mi do tváře. Stačil jeden pohled na ni a překonal jsem zbývající vzdálenost mezi námi a spojil naše rty. Začali jsme se líbat a tím moje nadrbanost dostoupala vrcholu. Líbala nádherně a sem tam mi zkousla ret. Doháněla mě k šílenství.

Začala mi rukou klouzat po těle a já jí taky. Sjel jsem rty na její krk a začal ochutnávat její tělo. Mmm, chutnala sladce. Ten prožitek byl neskutečně intenzivní, všechny chutě, vůně a doteky dostávaly nový rozměr.

Měla měkké a poddajné tělo, moje dotyky způsobovaly, že se chvěla a její dech už nebyl moc klidný. Oblečení nějak začalo mizet. Snažil jsem se být zdvořilý a zeptal jsem se, jestli jí vůbec můžu sundat podprsenku. Řekla, ať si s ní dělám, co chci. A tak jsem začal. Během pár vteřin jsme byli oba zcela nazí.

Laskal jsem její prsa jazykem a přitom jsem rukou zabloudil do jejích intimních míst. Zaklonila mírně hlavu a zkousla si ret. Nádherně se jí rýsovala klíční kost a v tu chvíli vypadala neskutečně sexy. Rozhodl jsem se, že jí prostě ohnu, že se vykašlu na strategii "krůček po krůčku".

Ovšem její ruce taky nezahálely. Dotkla se mě na mé chloubě a já se cítil, jako kdyby mnou projel elektrický výboj. Vzala ho do ruky a začala honit. Byla velmi šikovná. Byli jsme tělo na tělo a já pocítil šílenou potřebu zasunout. Být s ní vjedno. Chtěl jsem ji opravdu šíleným způsobem a v tu chvíli mi vlastně bylo jedno, jestli bude protestovat nebo ne.

Kašlal jsem na jakoukoliv ochranu nebo tak něco. Touha byla větší. Roztáhl jsem jí nohy víc od sebe, nalehl jsem na ní a zasunul. Byla nádherně vlhká a úžasně při pronikání zasténala. Hladil jsem jí na těle, rty jsem prozkoumával její prsa a sem tam jsem mírně přejel zuby. Začal jsem přirážet. Byla to absolutní slast. Cítil jsem, jak zatíná nehty do mých zad a to mě přimělo k rychlejší akci. Cítil jsem, že brzo vystoupám do ráje a tak jsem z ničeho nic přestal a vyklouzl z ní.

Její žádostivý a nemravný výraz mě přinutil změnit názor na její nevinnost. Taky se ukázala jako velmi nadaná. Zašátral jsem na poličce nad hlavou a vytáhl kondom. Viděl jsem na pár vteřin její otrávený výraz a taky jsem z toho nebyl šťastný, ale věděl jsem, že nebere prášky.

Nasadil jsem si šprcku a znovu do ní pronikl. Opět nadrženě zavzdychala. Pokračoval jsem, kde jsem skončil. Cítil, jak mi zarývá nehty do zad a kouše do ušního lalůčku. Vydržel jsem to ještě nějakou chvíli, ale pak jsem se udělal a bylo to dokonalý.

Lehl jsem si vedle Verči a stáhl si ochranu, zavázal a stylově se trefil do koše (pozn. autorky; :DDDD). Přivinul jsem si ji k sobě a nejradši bych takhle usnul, ale ona do mě šťouchla, abych aspoň dokoukal ten film, že za chvilku musí jít.
Chvíli se naše oči setkaly a ona se spokojeně usmála. Měla roztomilé ďolíčky ve tváři a přivřené oči. Hladil jsem ji po nahé paži a hlavou se mi začínaly honit myšlenky.

Dokáže to holka brát vůbec jako pouhou přátelskou výpomoc? Hm. Snad jo. Rozhodl jsem to raději vyjádřit nenápadnou poznámkou o tom, že tomuhle se anglicky říká "friends with benefits". Myslím, že jí to bylo dostatečně jasné. Chtěl jsem ji vlastně jenom šukat, nic víc, nic míň. Joo, bylo by krásný, mít víc takových kamarádek. Usmál jsem se, zapálil jsem si i jí cigáro a navrhl, že bychom si to mohli nějak v brzké době zopakovat. Sem tam je prostě potřeba nějaká ta přátelská výpomoc. Vyfoukl jsem kouř z plic a usmál se na ní. Možná se mi to zdálo, ale v očích jí něco pohaslo, přesto však souhlasila.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 20. července 2013 v 0:32 | Reagovat

Tak to je výborný!

2 Chrissie-bezvyznamu Chrissie-bezvyznamu | E-mail | Web | 27. září 2013 v 16:53 | Reagovat

Fíha :D ja se radši zdržím komentáře,ale moc se mi to líbilo ,a myslím že z pohledu kluka to bylo přesný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama